O MARO HOME

Zakład Produkcyjno-Handlowy MARO HOME Producent pościeli z Radomia jest firmą istniejącą od 1992r.

Podstawowym zajęciem firmy jest produkcja artykułów pościelowych i dekoracyjnej bielizny stołowej przedstawionych szczegółowo w ofercie handlowej na naszej stronie Przez 25 lat istnienia firmy, zdobyliśmy wystarczająco duże doświadczenie, by móc skutecznie konkurować z produktami innych firm. Wyroby nasze są poddane kontroli jakości i objęte gwarancją.
Współpracujemy z czołowymi zakładami branży bawełnianej w Polsce.

Tkaniny, które wykorzystujemy do produkcji są wysokiej jakości posiadające specjalistyczne certyfikaty, przebadane laboratoryjnie i pod ciągłą kontrolą jakościową.

Firma nasza prócz produkcji art. pościelowych z tkanin takich jak Bawełna, Kora, Satyna, Flanela produkuje również wyroby pościelowe z dzianin FROTTE i JERSEY w pełnej kolorystyce zarówno kpl. pościeli jak również prześcieradła z gumą , zajmujemy się również produkcją obrusów plamoodpornych, żakardowych, atłasowych w różnorodnym kształcie i dowolnym rozmiarze. Ponadto wykonujemy dekoracyjne pokrowce na krzesła bankietowe i dekoracyjne falbany przystołowe (skiringi), dostosowując kolorystykę zarówno pokrowców jak i dekoracyjnych falban przystołowych do istniejącego już wystroju sali bankietowej, lub weselnej klienta.
Zajmujemy się również wykonywaniem haftu maszynowego oraz opracowywaniem wzorów hafciarskich tj. loga, znaki graficzne, aplikacje, napisy, obrazy, proporce itp.

W naszej ofercie posiadamy bogaty wybór kocy zarówno żakardowych, akrylowych, polarowych, wełnianych oraz narzut. Ofertę naszą rozszerzyliśmy o ręczniki takich firm jak FROTEX, ZWOLTEX w atrakcyjnych cenach producenta.

Jesteśmy otwarci na nowe kontakty i poważne propozycje, by móc się rozwijać staramy się być elastyczni i indywidualnie traktujemy każdego kontrahenta zapewniając mu szybką, fachową i solidną obsługę oraz najniższe ceny.

Serdecznie zapraszamy do zakupów.