fbpx

O nas

cropped-logo-black-small-1.png

Odpowiedzialna produkcja dla nas wszystkich

Indywidualne podejście, personalizacja, nietuzinkowe tkaniny i realizacja każdego zamówienia na najwyższym poziomie. Przywiązujemy uwagę do najdrobniejszych szczegółów – to czyni nasze produkty wyjątkowymi. Wierzymy, że dzięki temu domowa przestrzeń staje się Twoim królestwem.

MARO HOME to zespół kreatywnych ludzi. Codziennie realizujemy się dopełniając Wasze wnętrza wyjątkowymi produktami. Wspaniały zespół, który z energią i zapałem kreuje nowe pomysły. Nasze produkty tworzymy z pasją nasycając je dobrą energią. Jesteśmy dumni z tego, że MARO HOME powstaje w Polsce, w środku Europy, w stolicy nowej jakości.

Wierzymy, że to dzięki temu odwiedzacie MARO HOME.

Naturalne, odpowiedzialne, oryginalne

Naturalne – nie jest to dla nas modne, marketingowe słowo. To niepodlegający negocjacjom fundament naszej działalności. Do produkcji naszej pościeli wykorzystujemy tylko wysokiej jakości tkaniny ze 100% bawełny z odpowiedzialnych upraw.

To pomaga nam wszystkim lepiej spać w nocy!

W naszej produkcji nie ma żadnych kompromisów. Wszystkie pościele są projektowane i szyte w 100% w Polsce. Stworzyliśmy to, co pozwala nam trwale identyfikować się z naszymi korzeniami. Nie akceptujemy polityki polegające na niesprawiedliwości ekonomicznej. Zapewniamy naszym pracownikom godne warunki i pełne wsparcie pozapłacowe. Bez nich nic byśmy nie osiągnęli.

Co nas codziennie motywuje?

Ty!

Nasi ludzie

Nie wierzymy w siłę społecznej odpowiedzialności. Po prostu wiemy, że ona działa. Nasza marka zatrudnia ludzi na warunkach, które pozwalają im w pełni oddać się pracy i identyfikować z tym, co robią. Nie jest to kwestia wyboru, ale ściśle ustalonej polityki firmy. Jesteśmy dumni, że wielu pracowników naszej pracowni stało się dla nas jak rodzina. Nasi pracownicy są jej przedstawicielami, dlatego muszą czuć nasze pełne wsparcie i zaufanie. To samo dotyczy naszych partnerów biznesowych.

Ponieważ mądre wybory zapewniają dobry sen.

Dlaczego warto wybrać nasze produkty?

  • Nasze produkty nie zawierają szkodliwych chemikaliów, pestycydów ani GMO
  • Są wykonane z trwałych surowców
  • Odpowiedzialnie podchodzimy o gospodarki odpadami oraz wody
  • Nasze opakowania produktów personalizowanych wykonane są z papieru pochodzącego z recyklingu
  • Wszystkie nasze produkty tworzone i projektowane są w Polsce
Wypróbuj nasze produkty

14 dni na zwrot

100% bezpieczne płatności

Przelewy24 / MasterCard / Visa

Darmowa dostawa

Dla zamówień powyżej 250 zł*

*Na terenie Polski

All rights reserved MARO HOME