fbpx

O nas

MARO HOME
Twój dom, Twoje królestwo.

Indywidualne podejście, personalizacja, nietuzinkowe tkaniny i realizacja każdego zamówienia na najwyższym poziomie. Przywiązujemy uwagę do najdrobniejszych szczegółów – to czyni nasze produkty wyjątkowymi. Wierzymy, że dzięki temu domowa przestrzeń staje się Twoim królestwem.

MARO HOME to zespół kreatywnych ludzi. Codziennie realizujemy się dopełniając Wasze wnętrza wyjątkowymi produktami. Wspaniały zespół, który z energią i zapałem kreuje nowe pomysły. Nasze produkty tworzymy z pasją nasycając je dobrą energią. Jesteśmy dumni z tego, że MARO HOME powstaje w Polsce, w środku Europy, w stolicy nowej jakości.

Wierzymy, że to dzięki temu odwiedzacie MARO HOME.

Ludzie

Nie wierzymy w siłę społecznej odpowiedzialności. Po prostu wiemy, że ona działa. Nasza marka zatrudnia ludzi na warunkach, które pozwalają im w pełni oddać się pracy i identyfikować z tym, co robią. Nie jest to kwestia wyboru, ale ściśle ustalonej polityki firmy. Nasi pracownicy są jej przedstawicielami, dlatego muszą czuć nasze pełne wsparcie i zaufanie. To samo dotyczy naszych partnerów biznesowych.

Produkcja

Nie ma żadnych kompromisów. Wszystkie pościele są projektowane i szyte w 100% w Polsce. Stworzyliśmy to, co pozwala nam trwale identyfikować się z naszymi korzeniami. Nie akceptujemy polityki polegające na niesprawiedliwości ekonomicznej. Zapewniamy naszym pracownikom godne warunki i pełne wsparcie pozapłacowe. Bez nich nic byśmy nie osiągnęli.

Wypróbuj nasze produkty

14 dni na zwrot

100% bezpieczne płatności

Przelewy24 / MasterCard / Visa

Darmowa dostawa

Dla zamówień powyżej 250 zł*

*Na terenie Polski

All rights reserved MARO HOME