fbpx

O naszych produktach

Filozofia naszych produktów

Dlaczego w każdym naszym produkcie znajdziesz cząstkę serca naszych pracowników? Ponieważ w MARO HOME pracuje zespół ekspertów, których pasją jest tworzenie i szycie nietuzinkowych ozdób domowych, a ponadto przestrzegają czterech zasad:

 1. Produkty MADE IN POLAND
  Koncepcja MARO HOME zrodziła się w Polsce. Wierzymy, że każdy producent jest odpowiedzialny za środowisko i świat w jakim żyjemy. Dlatego oferujemy produkty gruntownie przetestowane pod kątem używalności i trwałości.
 2. Tylko naturalne tkaniny
  W pościeli spędzamy prawie połowę swojego życia więc wybór tkanin nie może być przypadkowy. Zależy nam, abyś spędzał ten czas tylko w naturalnych i bezpiecznych tkaninach. Wszystkie nasze wyroby posiadają certyfikat Oeko-Tex Standard 100, który oznacza, że tkanina została przebadana pod kątem ponad stu parametrów istotnych dla zdrowia użytkownika i jest bezpieczna nawet dla najmłodszych.
 1. Bezpieczne farby i nici
  Podczas tworzenia naszych produktów dbamy o to, aby barwniki i nici również były certyfikowane i bezpieczne dla Twojego zdrowia. Dlatego współpracujemy tylko ze sprawdzonymi dostawcami, którzy znają pochodzenie swoich produktów.
 2. Jakość, jakość, jakość
  W codziennej pracy MARO HOME priorytetem jest jakość i zadowolenie każdego klienta. Chcemy, aby nasze produkty wyróżniały się na tle innych, abyś mógł cieszyć się nimi przez lata. Pilnujemy, aby każdy nasz komplet był uszyty z najwyższą starannością i dokładnością.
Wypróbuj nasze produkty

14 dni na zwrot

100% bezpieczne płatności

Przelewy24 / MasterCard / Visa

Darmowa dostawa

Dla zamówień powyżej 250 zł*

*Na terenie Polski

All rights reserved MARO HOME