fbpx

Proces produkcji

Jesteś w wyjątkowym miejscu!

Wszystkie produkty MARO HOME szyte są na indywidualne zamówienie klienta. Kupując nasze tekstylia zyskujesz pewność, że otrzymasz produkt wyjątkowy, jedyny w swoim rodzaju, zaprojektowany i uszyty w 100% specjalnie dla Ciebie!

Abyś mógł cieszyć się swoimi wymarzonymi, wyjątkowymi produktami, muszą one przejść skomplikowany proces produkcyjny, który wykonujemy w siedzibie firmy w Radomiu. Od lat współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi dostawcami tkanin i nici posiadającymi wymagane certyfikaty stawiając w 100% na polskie produkty.

Zanim końcowy produkty trafi w Twoje ręce przechodzi przez kilka etapów produkcji:

  • krojenie materiału
  • haftowanie
  • szycie
  • kontrola jakości
  • wysyłka

Naszych produktów nie znajdziesz w sieciówkach i galeriach handlowych ponieważ stawiamy na indywidualność i personalizację naszych produktów. Zależy nam, aby nasi klienci czuli się wyjątkowo i mieli poczucie, że nikt na świecie nie ma identycznego produktu w domu! To dlatego nasze pościele i poduszki są tak zachwalane i cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Ilość zamówień, jaka do nas spływa jest momentami zaskakująca. Mimo tego, do realizacji każdego z nich przykładamy się całym zespołem jak tylko potrafimy i grono zadowolonych klientów zdaje się to potwierdzać. Wspaniała jakość jest bowiem u nas na pierwszym miejscu i nie mamy zamiaru ani na chwilę zmieniać naszych standardów.

Wypróbuj nasze produkty

14 dni na zwrot

100% bezpieczne płatności

Przelewy24 / MasterCard / Visa

Darmowa dostawa

Dla zamówień powyżej 250 zł*

*Na terenie Polski

All rights reserved MARO HOME