Pomysł na prezent ślubny

Pomysł na prezent ślubny

MARO HOME go znajdziesz!

Ślub to jedyne i wyjątkowe wydarzenie w życiu, niekiedy najważniejsze. Niepowtarzalność tego dnia warto podkreślić poprzez wybór ciekawego prezentu ślubnego. Prezent na taką okazję powinien dobrze przemyślany, powinien kojarzyć się z pięknem i wyjątkowością tego dnia. Jednym z ciekawych pomysłów na prezent ślubny może być pościel, czy koc lub ręcznik z pięknym komputerowym haftem. Często nowożeńcy otrzymują także pieniądze, do których można dodać jakąś drobnostkę, która podkreśli rangę tego wydarzenia.

Pomysł na prezent z MARO HOME!

Wyprawka dla młodej pary to podstawa. Zawsze była to tradycja, a teraz często praktyczny sposób na urządzenie nowego mieszkania. Niegdyś wszelkie ręczniki, ściereczki, obrusy, pościel, bieliznę itd. itp. szykowały własnoręcznie mamy i babcie. Niestety dzisiaj mało kto potrafi wyhaftować ozdobnie choćby inicjały pary młodej. Pościel, zestaw pięknych ręczników z haftem lub ręcznie robione koce to rzeczy, które powinny znaleźć się w każdym domu i dlatego zawsze będą dobrym prezentem.

Ekskluzywna pościel na prezent

Satyna bawełniana to produkt najwyższej jakości. Tkanina charakteryzuje się wyjątkowym splotem atłasowym wątkowym, który nadaje pościeli wyjątkowego połysku i elegancji. Bawełna natomiast sprawia, że pościel jest bardzo wytrzymała, jest łatwa w prasowaniu i nie traci swojej elastyczności nawet po kilku latach. Przewiewna, naturalna i przyjazna dla skóry, dzięki uczuciu chłodzenia szczególnie polecana na ciepłe miesiące.

Elegancki, spersonalizowany ręcznik z haftem

Ekskluzywny ręcznik o miękkim i puszystym wykończeniu. Komputerowy, precyzyjny i elegancki haft to wyjątkowy prezent dla pary młodej w tej niepowtarzalnej chwili!

Wszystkie oferowane poniżej ręczniki wykonane są wyłącznie z bawełny 100%, dlatego każdy nasz produkt cechuje się doskonałą chłonnością.

Wszystkie nasze produkty spełniają polską normę PN-EN 14697:2007 oraz OEKO-TEX® Standard 100.

wróć

Pościel to wyjątkowy pomysł na prezent ślubny.
Ekskluzywna pościel bawełniana, satynowa lub adamaszku.

Nowość
Wyczyść
Pościel ADAMASZEK z inicjałami
285.00 299.00 
-21%
Wyczyść
Pościel ADAMASZEK z inicjałem
225.00 245.00 
-21%
Wyczyść
-21%
Wyczyść
Pościel SATYNA z indywidualnym haftem (inicjały) – biały
189.00 209.00 
-29%
Wyczyść
-18%
Wyczyść